جی سان،پنجره ای ایده آل برای رستوران هایی که می خواهند زیبا تر باشند


بازدیدها: 42

درکنار منو و کیفیت غذای یک کافی شاپ یا رستوران ،قطعا محیط آن نیز یکی از ارکان جذب مشتری محسوب می شود.
امروزه پنجره تاشو تبدیل به یکی از محصولاتی برای محیط رستوران ها و کافی شاپ ها شده است که می تواند فضایی دنج و بی نظیر برای آنها فراهم کند.
پنجره ای برای رستورانی که نیاز به فضایی چهار فصل دارد.شیشه ای برای کافی شاپی که می خواهد مشتریش درحالی که داخل کافی شاپ نشسته است بدون داشتن مانعی ،از فضای بیرون نیز لذت ببرد .
پنجره های تاشو جی سان علاوه براین که عایق بندی مناسبی را به همراه دارد و محیطی امن و آرام و زیبا برای رستوران و کافی شاپ فراهم می کند،اگر بخواهید در فصولی از سال و یا ساعاتی از روز محیطی بدون پنجره هم داشته باشید با حرکت کردن شیشه ها به یک سمت این فضا برای محیط شما فراهم می گردد.برای دیدن فیلم پنجره ی زیبا برای رستوران می توانید اینجا کلیک کنید.
فضاسازی در محیط یک رستوران نه تنها امری است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت بلکه طراحان فضای داخلی و نما و صاحبان رستوران باید ساعت ها برای آن وقت گذاشته تا یک محیطی دلنشین و زیبا برای مشتریان فراهم آورند.
در طراحی یک رستوران زیبا ،نباید فراموش شود که شیشه و یا پنجره رستوران در زمره اولین مواردی است که مشتری از زاویه بیرون به آن نگاه کرده و خود میتواند باعث جذب مشتری گردد.
پرده شیشه ای اخیرا مورد استقیال طراحان خوش ذوق معماری قرارگرفته و از آن در ساخت رستوران های زیبا کمک می گیرند.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *