تفاوت بالکن وتراس چیست؟بهترین محصول برای پوشش بالکن و تراس چیست؟


بازدیدها: 355

[yasr_overall_rating size=”large”]

فضایی مسقف در آپارتمان های امروزی که یک سمتش به سمت بیرون می باشد.البته بالکنهایی هم وجود دارند که سه وجهی هستند یعنی سه طرف آنها به سمت فضای بیرون از ساختمان می باشد.ناگفته نماندکه بالکن جز الحاقات آپارتمان محسوب می شود و در مساحت بنا آن را محاسبه می کنند.

 

بالکنها نقش اساسی در ساختمان های امروزی ایفا می کنند و می توان با اجرای بالکن شیشه ای از آنها استفاده بهینه ای کرد،عایق بندی مناسبی که بالکن شیشه ای جی سان به بالکن هدیه می دهد می تواند بالکن را به یک فضای قابل استفاده تبدیل کند.برای اجرای بالکن شیشه ای در اصفهان گروه صنعتی جی سان می تواند شما را یاری کند.نیروهای مجرب این مجموعه ازحرفه ای ترین نیروهای نصب و اجرای بالکن شیشه ای در کشور می باشند.

شیشه تراس

تراس چیست؟

تراس یا همان بهار خواب به فضایی از ساختمان گفته می شود که تقریبا بیرونی ترین فضای یک ساختمان است و تفاوتش با بالکن در این می باشد که سقف ندارد.

البته که امروزه برای کسانی که تمایل دارند فضای تراس منزلشان را به فضایی مفید تبدیل کنند ،این کار امکان پذیر می باشد،شیشه تراس محصولی است که با توجه به نحوه عملکردش بهترین محصول برای این کار می باشد.البته برای اجرای شیشه تراس نیاز است که با مجموعه ای حرفه ای در زمینه تماس بگیرید.جی سان مجموعه ای است که با توجه به تجربه کافی در زمینه اجرای شیشه تراس در اصفهان می تواند به شما کمک کند.

برای اجرای شیشه تراس نیاز است که سقفی برای آن ایجاد شود.باید در نظر گرفت که این کار نیاز به جوشکاری و ساخت کلاف های مورد نیاز باتوجه به نقشه و محیط تراس دارد.باید درنظرگرفت که برای ایجاد سقف بر روی تراس از چه متریالی استفاده نمود.

شیشه یا ورق های پلی کربنات گزینه هایی هستند که می توان از آنها برای پوشش سقف تراس استفاده نمود.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *