وبلاگ

بازدیدها: 389

[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]

تاریخچه نصب پنجره تاشو

از نصب پنجره های تاشودر کشور بیش از یک دهه می گذرد.به طبع صنعتگران شهرهای بزرگ کشور اولین پیشگامان این سیستم در شهرهای خود بودند. گروه صنعتی جی سان نیز در کنار سایر فعالیت های خود بیش از چهار سال است به طور تخصصی وارد حیطه نصب پنجره تاشو در اصفهان شده است.تمرکز گروه صنعتی جی سان بیش از همه بر نصب دقیق این سیستم بر پایه دانش و تجربه چندین ساله در ساخت و تولید بوده است.دلیل حساسیت ما بر نصب دقیق این سیستم؛تنها و تنها به این دلیل بوده است که خاطره ای خوش را برای مشتریان خود رقم بزنیم.بدون شک چنانچه نصب و مونتاژ این سیستم به خوبی انجام گیرد در نهایت رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت و در آینده شاهد بالکن های زیبا و مجهز به سیستم تاشو در سطح شهر خواهیم شد.

بالکن زیبا،مفید و قابل استفاده

بالکن زیبا،مفید و قابل استفاده؛در حال حاضر یکی از امتیازات یک آپارتمان محسوب می شود.پیش تر از بالکن به عنوان یک انباری استفاده می شد و ساکنان آپارتمان ها تعریف چندنای از بالکن نداشتند اما رفته رفته بدلایل مفصل،آپارتمان نشین ها تصمیم گرفتند تا از بالکن بعنوان یک گلخانه و یایک فضای قابل استفاده بهره ببرند.تصور کنید تمامی بالکن های شهر تبدیل به گلخانه ای کوچک مبدل شود؛با این فرض که در بالکن های موجود تنها یک عدد گلدان تعبیه شود؛خواهیم دید که چهره شهر با کم ترین هزینه؛به شهری زیبا مبدل خواهد گشت.

نقش بالکن در زندگی آپارتمان نشینی

نقش بالکن در زندگی آپارتمان نشینی

طراحان آپارتمان در همان بدو طراحی آپارتمان فضایی را به عنوان حیاط خلوت برای آپارتمان در نظر گرفته بودند و این مهم را پیش بینی کرده بودند که به مرور زمان زندگی در یک محیط بسته آن هم در ارتفاعی چندین متری از سطح زمین،به مرور زندگی را برای آپارتمان نشین ها سخت و کسل کننده خواهد کرد از این رو در ابتدا با ایجاد بالکن با هدف رفع این معضل اقدام به ساخت این فضا در آپارتمان ها شدند.فضایی کوچک اما در عین حال آزاد و به نوعی مشرف به خارج از اتاق سکونت.رفته رفته با پیشرفت فن آوری های مدرن؛توقع آپارتمان نشین ها نیز از بالکن بیشتر شد و حالا با وجود پنجره های تاشو شاهد فضایی چهار فصل در آپارتمان ها هستیم.بالکن ها در آپارتمان نقش حیاط های بزرگ خانه های قدیمی را ایفا می کند اما مسلما هرگز نمی شودحیاط بزرگ خانه پدری را با یک بالکن مقایسه کرد اما می توان بالکن را از فضایی خشک و بی روح به فضایی با نشاط و آرام بخش مبدل ساخت.

متراژ آپارتمانتان را با کم ترین هزینه افزایش دهید

 

امروزه بالکنها بخشی از اپارتمان های کوچک و بزرگ هستند که معمولا استفاده ی مفیدی از آنها نمیشود و بیشتر مواقع محل انباشت خاک و … شده .بهترین پیشنهاد برای اینکه بتوانیم فضای مفید اپارتمان را افزایش دهیم این است که پنجره تاشو جی سان رو درجلوی بالکن نصب کنیم.با این کار از ورود گردو خاک و باد و باران به داخل تراس جلوگیری کرده و به دنبالش متراژ مفید ساختمان را زیاد.
با مقایسه قیمت این محصول با محصولات دیگر می توان ذکر کردپنجره تاشو بالکنی که دربازار به عنواین مختلفی مثل شیشه تاشو بالکن یا شیشه متحرک یا شیشه بالکن یا سیستم بالکنی و … از اون یاد میشه تقریبا مقرون به صرفه می باشد.

پوشش بالکن با پلاستیک و طلق یا با شیشه تاشو!!!کدوم بهتره؟

باشروع فصل زمستان بیشتر هموطنان متوجه نفوذ سرما از طریق بالکن شده و تازه به  این فکر می افتند که به هروسیله ای که هست پوششی برای بالکن ایجاد کنند، بلکه بتوانند مقداری از این سرما را کاهش دهند.

معمولا هم به دنبال کمترین هزینه برای این کار هستند .ما پیشنهاد خوبی برای پوشش مناسبی برای بالکن ها داریمحتما شما هم در سطح شهر شاهد نایلون هایی بوده اید که به جلوی بالکن کوبیده شده و شاید هم خود شما از کسانی هستید که اقدام به این کار خطرناک میکنید.

خب قطعا این حرکت اگرچه کم هزینه ترین کار ممکن برای کاهش سرمای بالکن هست ولی معایب و خطرات خودش رو داره.ظاهری نا مناسب ،خطرات هنگام نصب با نبود امکانات امنیتی ،باز و بسته کردن سال به سال و …

قطعا با یک بار هزینه کردن برای پوشش بالکن و نصب پنجره تاشو ،با عایق بندی مناسبی که داره بهترین راه برای پوشش بالکن و بستن راه سرما به داخل بالکن و آپارتمان هست.ما سعی کرده ایم قیمت تمام شده ی شیشه تاشو رو خیلی مناسب تنظیم کنیم.

با نصب پنجره تاشو جی سان ،هم ظاهری مناسب برای بالکن و نمای ساختمان رقم زده بلکه یک فضایی مفید برای هر 4 فصل سال در منزلتون ایجاد کرده اید.

عایق حدودا 70 درصد هدیه ی مناسب این محصول برای شماست که میخواهید بالکنی گرم داشته باشید.

البته که پرده شیشه ای نه تنها عایق حرارت بلکه به همین میزان عایق صوت نیز می باشد.هرموقعی هم که نیاز باشه به راحتی همه ی شیشه ها به یک طرف جمع شده و نمای ساختمان را به حالت اولش تغییر میده.

انتخاب با شماست ،این نوشته پیشنهادی از طرف گروه صنعتی جی سان ،تولید کننده ریل و یراق سیستم بالکنی در استان اصفهان برای شما بود. برای دیدن عکس های این نوع پنجره اینجا کلیک کنید.