قطره چکان 8 لیتری دبی ثابت (خود تنظیم و خود شوینده) جی سان


بازدیدها: 460

تولید جدید مجموعه جی سان
قطره چکان 8 لیتری دبی ثابت خود تنظیم و خود شوینده با دبی 8 لیتر در ساعت تحت فشار ۰/۵ تا ۴اتمسفر
مقاوم در برابر اشعه uv
قابل رقابت با قطره چکان های خارجی موجود دربازار
کوشید ایم تا کیفیت محصول با نمونه خارجی آن مو نزند و حالا ما خستگی مان در می رود وقتی ذوق میکند باغدار و کشاورز زحمت کش،آن گاه که دارد از محصول با کیفیت ایرانی یعنی قطره چکان pc و یا همان قطره چکان 8 لیتری دبی ثابت جی سان استفاده می کند.
قطره چکان 8لیتری دبی ثابت و خود شوینده جی سان با توجه به مکانیسم خاص خود تحت فشارهای 5/ تا 4 اتمسفر با همان دبی ثابت 8 لیتر می باشد و نیازی به تنظیم دستی ندارد. قطعه پلاستیکی داخل قطره چکان نیز همانند یک دیافراگم عمل می کند با این توضیح که پس از قطع جریان آب، آب درون لوله به دلیل مکش پمپ، به درون لوله ها بر می گردد. در این حالت چنانچه بر سر قطره چکان گل و لای باشد این مکش باعث می شود که گل و لای ها به داخل قطره چکان راه یافته و به داخل لوله ها هم وارد شود.اما این اتفاق در قطره چکان 8 لیتری دبی ثابت و خودشوینده جی سان صورت نمی گیرد و این به دلیل همان قطعه سیلیکونی داخل قطره چکان خود تنظیم جی سان است که مانع ورود هر گونه زايده ای به داخل لوله ها می شود.

قطره چکان 8لیتری دبی ثابت و خود شوینده جی سان باز شونده است و پرسی نیست.اما این باز شوندگی به معنای تنظیم شونده نیست.باز شوندگی این محصول صرفا به شوره زدن احتمالی داخل دریپر 8 لیتری pc می باشد که اگر داخل دریپر شوره زد درپوش دریپر 8لیتری دبی ثابت و خود شوینده جی سان را باز کرده و شوره زدایی می کنیم.پس این امکان، یک امتیاز ویژه برای دریپر 8لیتری دبی ثابت و خود شوینده جی سان نسبت به قطره چکان های پرسی موجود در بازار می باشد.
حال ما نه تنها به کیفیت محصول جدید مجموعه جی سان یعنی قطره چکان 8لیتری دبی ثابت جی سان بلکه به توانایی بی نظیر صنعت و صنعتگران کشورمان ایمان داریم.اندکی انگیزه می خواهیم که آن را هم خودمان در درون مجموعه ایجاد می کنیم.
بگذار کسانی که وعده داده اند تا انگیزه ای برای من تولید کننده ایجاد کنند؛ همچنان بر سر بی عهدی خود بمانند که ما یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت.

2 دیدگاه

 • با سلام
  در حال حاضر بنده در سیستم آبیاری قطره ای از دریپر نتافیم استفاده میکنم. عملکرد این محصول در مقایسه نتافیم چگونه است؟
  قیمت آن و نحوه خرید اعلام فرمایید.
  توضیح اینکه بعد از چهارسال به نظر میرسد که باید دریپرها تعویض شوند. حدود 500 دریپر نیاز است.
  با تشکر
  سامانی
  Samani_sh@mapnamd1.com

  • درود برشما همکار گرامی
   جهت هرگونه سوال در مورد قطره چکان خود تنظیم هشت لیتری با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید.
   03135304585

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *