بازدیدها: 1937

توی بالکن خونت زندگی کن 

با پوشش بالکن با پنجره تاشو چه اتفاقی خواهد افتاد؟

جام بالکن جی سان

_
  • صرفه جویی در انرژی ساختمان
  • اضافه کردن متراژ مفید به آپارتمان
  • کاهش چشمگیر صدای محیط در آپارتمان
  • کمترین تغییر در نما
  • جلوگیری از مزاحمت پرندگان مزاحم
  • بالکنی عاری از گرد و خاک
  • بالا بردن ایمنی بالکن از لحاظ سرقت و سقوط
  • ایجاد فضایی مناسب برای نگهداری گل
  • زیبایی دو چندان نمای ساختمان
شیشه بالکن جی سان

جی سان مجری جام بالکن و تولید کننده یراق جام بالکن  

 

شاید بتوان گفت از اولین اجرای جام بالکن در استان اصفهان توسط جی سان بیش از یک دهه می گذرد.آن زمان به صورت فردی وشراکتی نماینده ی یکی دیگر از مجموعه های فعال در زمینه اجرای پنجره ریلی تاشو بودیم.مشکلات عمده در آن زمان،از تولید گرفته تا اجرا و …به  اتمام آن فعالیت خاتمه داد و جی سان متولد شد.

پس از گذشت یک دهه و اجرای بیش از صدها جام بالکن در استان اصفهان و دیگر شهرهای کشور،اکنون ما مفتخریم که جدای از اجرای جام بالکن،مجموعه ای هستیم که کلیه یراق و ملزومات جام بالکن را تحت یک برند، تولید و به بازار عرضه می نماییم.

_

فیلم آموزش نصب جام بالکن جی سان

نصب پنجره تاشو کار پیچیده ای نیست اما نمی توان گفت که کار راحتی هم محسوب می شود.

نکات مهمی در مونتاژ وجود دارد که اگر رعایت شود نصب راحت تری را به دنبال دارد.

این فیلم شامل مرحله به مرحله ی روال نصب پنجره تاشو می باشد که برای همکارانی که قصد آموزش اجرای این پنجره را دارند می تواند مفید باشد.

این اجرا توسط جی سان در هتل رستوران مشاهیر اصفهان انجام گرفته است.

ابتدا ریل های پایین و بالا نصب شده و پس از تراز بندی لازم هرکدام از پنل ها به ترتیب موقعیتی درون ریل قرار داده می شود،درحین تراز کردن حتما درزهایی بین ریل و سطحی که ریل روی آن پیچ می شود به وجود می آید که پس از نصب با چسب درزگیری می شود.

آموزش مونتاژ پنجره تاشو جی سان

مونتاژ جام بالکن یکی از مراحلیست که اگر به صورت اصولی و خوب و با کیفیت انجام شود،هم یک اجرای خوب برای نصاب جام بالکن به همراه خواهد داشت وهم  در پی آن رضایمتندی مشتری را نیز به ارمغان می آورد.

ما در تهیه این فیلم آموزشی سعی کردیم نکات مهم در روند مونتاژ جام بالکن را به نمایش بگذاریم که هم همکارانی که قصد آموزش دارند از آن بهره مند شوند و هم مشتریان عزیز با روند تولید جام بالکن آشنا شوند.

از نکات مهمی  که در مونتاژ جام بالکن می توان به آن اشاره کرد موارد زیر است:

کیفیت ایده آل در برش شیشه ها ،دقت در برش پروفیل های شیشه گیرو کیفیت مناسب چسب

تعمیرشیشه تاشو یا پنجره تاشو

پنجره بالکن محصولیست که نزدیک به یک دهه از حضورش در استان اصفهان و بالکن های این شهر می گذرد.
در این مدت افراد و مجموعه هایی بدون داشتن فن و تخصص لازم اقدام به فروش و اجرای سراسر معیوب این محصول نموده و پس از مدتی هم از این کار بیرون رفته و مشتریانشان را با پنجره هایی سراسر عیب تنها گذاشتند.و دیگر پاسخ گوی آنها نیستند.

گروه صنعتی جی سان تولید کننده ی ریل و یراق شیشه بالکن و مجری بالکن شیشه ای در استان اصفهان

با پشتوانه ی تجربه ای نزدیک به هفت سال در زمینه فروش و اجرای پنجره تاشو ، در پی تماس هایی که از همشهریان اصفهانی جهت تعمیر شیشه تاشو داشته اند،در جهت رضایتمندی مردم این استان و اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش این مجموعه و این محصول اقدام به تعمیر پنجره بالکن هایی که توسط افراد و مجموعه های مذکور اجرا شده می نماید.جهت اطلاعات بیشتر با دفتر گروه صنعتی جی سان تماس بگیرید.

تعمیر شیشه بالکن ،تعویض درزگیر پنجره ریلی

یکی از عمده اتفاقاتی که برای پنجره بالکن می افتد خرابی و شکستگی و تیرگی درزگیر های پلاستیکی آن می باشد.عمر درزگیر های پلاستیکی که در شیشه بالکن استفاده می شود حدود دو تا سه سال بستگی به موقعیت جغرافیایی و به اصطلاح  آفتاب خور مکان اجرای این سیستم است.

برای تعویض درزگیر های پلاستیکی پنجره بالکن با درزگیرهای آلمینیومی با دفتر جی سان 983135304585+ تماس بگیرید

بهترین شرکت مجری پرده شیشه ای بالکن

اگر قصد پوشاندن بالکن در فصل زمستان را دارید و تصمیم گرفته اید که از شیشه تاشو  برای پوشش بالکن استفاده کنید،جدای از اینکه به کیفیت یراق و ریل اهمیت میدهید به توان و تجربه نصاب های آن مجموعه نیز اهمیت بدهید.

خدمات پس از فروش پنجره تاشو یکی از ارکانی است که نباید مورد اغفال قرار گیرد.

پنجره های تاشو، به دلیل مکانیسم خاص خود، فضای بالکن را به یک گلخانه واقعی ،تبدیل می کنند.

در قدیم الایام بدلیل بافت خاصی که منازل مسکونی داشتند؛ داخل هر خانه ای یک گلخانه(اصطلاحا پاسیو) وجود داشت و فضای خاصی را در منازل قدیمی رقم می زد.با گذشت زمان و ساخت و سازهای امروزی با توجه به هندسه خاص آپارتمانها امکان ساخت گلخانه در بخش داخلی محل سکونت عملا وجود نداشت و رفته رفته گلخانه ها و پاسیوها از  نقشه منازل  حذف شد و پاسیو و گلخانه جای خود را به تراس داد.

بالکن یا انباری؟

تراس در ابتدا نقش یک انباری و محل تعبیه کولر و پکیج و… را در آپارتمان ایفا می کرد. اما در ادامه با توجه به  سرعت روز افزون علم و خلاقیت در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری، تراس و بالکن، تغییر کاربری داد و به گلخانه های کوچکی در قلب آپارتمان ها مبدّل گشت.

به نظر می رسد اگر بالکن و تراس هیچ استفاده ای هم نداشته باشند؛ جای خالی آن در آپارتمان ها بسیار خالی می باشد.در بدترین حالت ممکن اگر بالکن و تراس به صورت یک انباری هم استفاده شود؛ باز به دلیل اینکه بالکن و تراس مشرف به منظره بیرونی است یک فضای تنفس برای آپارتمان ها و منازل مسکونی می باشد.

واحدهای آپارتمانی بزرگ نیز هر چند بزرگ و فضای دلبازی داشته باشند؛ باز هم نیاز به یک حیاط خلوت دارند و بالکن و تراس جز جدای ناپذیر آپارتمان ها به شمار می روند.

پرده شیشه ای با کیفیت یا پلاستیک و طلق؟

معمولا با نزدیک شدن به فصول سردسال بیشتر مردم به فکر راه چاره ای برای پوشش بالکن و یا تراس منزلشون هستند، تا بلکه کمتر خس و خاک توی بالکنشون بیاد یا اینکه گل های آپارتمانیشون از بین نرن .بعضیهام که از رفت و آمد پرنده و بعضا گربه ها به داخل بالکن شدیدا خسته شدن و دنبال راهکاری برای بستن راهشون هستند.

پرده شیشه ای

عده ای برای این منظور به سراغ پلاستیک و تعدادی میخ و چکش رفته و با کمترین هزینه از نظر مالی و البته در حرکتی پر ریسک از نظر جانی یک پوشش پلاستیکی برای بالکن ایجاد می کنند و شانس بیاورند که باد های زمستانی بلایی بر سر این اثر هنریشان نیاورد.

عده ای با پرس و جو از این و آن به سراغ پارچه های برزنتی یا همان پوش رفته و بالکن منزل را تبدیل به یک قفس تاریک می کنند.

اما بهترین راهکار برای پوشش بالکن چیست؟

واقعا برای داشتن یه بالکن تمیز چه کاری باید انجام داد؟

چطور میشه از بالکن منزل به بهترین نحو استفاده کرد؟

بهتر نیست به جای پلاستیک و طلق و پوش و پرده برای بالکن به دنبال یک پرده شیشه ای باشیم؟

 

پرده شیشه ای که هر موقع از سال که هوا سرد بود و گل های توی بالکن اذیت میشن به راحتی بسته بشه و هر موقع هم که هوا گرم بود ،به راحتی جمع بشن.یک پرده شیشه ای برای بالکن که تمیز کردنش هم راحت باشه.

جام بالکن یا پنجره تاشو محصولیست که مانند یک پرده شیشه ای عمل کرده و بالکن و تراس را به فضایی روشن و قابل استفاده می کند.ما در این نوشته به شما بهترین راه برای پوشش بالکن و تراس را نشان دادیم.

بالکن شیشه ای جی سان با عایق بندی مناسب بالکنی همیشه تمیز و زیبا به شما تحویل می دهد.

با شیشه بالکن جی سان توی بالکن خونت زندگی کن.

رهایی از صداهای محیط آپارتمان با پنجره تاشو

پنجره های تاشو، صداهای مزاحم پیرامونی را  کاهش می دهد.

مهم ترین دغدغه آپارتمان نشین ها مخصوصا آپارتمانهایی که مشرف به اتوبان ها و خیابان های اصلی هستند،سر وصداهای آزار دهنده ای است که گاه و بیگاه شنیده می شود.

از آن جایی که پنجره های تاشوی جی سان در قسمت نهایی آپارتمان یعنی تراس نصب می شود؛ به طبع می تواند  تا حد قابل توجهی از صداهای پیرامونی را کاهش دهد.

گروه صنعتی جی سان در بین پروژه های اجرایی،چندین پروژه را در جوار آپارتمان های مشرف به بزرگراه و اتوبان اجرا کرده است.

پنجره های تاشو، نمای خارجی آپارتمان را زیباتر می کنند.

پنجره های تاشو، بهترین گزینه برای پوشش آلاچیق، باغ رستوران و استراحتگاه های بین راهی هستند.

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.