بازدیدها: 215

تعمیرشیشه تاشو یا پنجره تاشو

محصولیست که نزدیک به یک دهه از حضورش در استان اصفهان و بالکن های این شهر می گذرد.
در این مدت افراد و مجموعه هایی بدون داشتن فن و تخصص لازم اقدام به فروش و اجرای سراسر معیوب این محصول نموده و پس از مدتی هم از این کار بیرون رفته و مشتریانشان را با پنجره هایی سراسر عیب تنها گذاشتند.و دیگر پاسخ گوی آنها نیستند.

گروه صنعتی جی سان تولید کننده ی ریل و یراق شیشه بالکن و مجری بالکن شیشه ای در استان اصفهان

با پشتوانه ی تجربه ای نزدیک به هفت سال در زمینه فروش و اجرای پنجره تاشو ، در پی تماس هایی که از همشهریان اصفهانی جهت تعمیر شیشه تاشو داشته اند،در جهت رضایتمندی مردم این استان و اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش این مجموعه و این محصول اقدام به تعمیر پنجره بالکن هایی که توسط افراد و مجموعه های مذکور اجرا شده می نماید.جهت اطلاعات بیشتر با دفتر گروه صنعتی جی سان تماس بگیرید.

تعمیر شیشه بالکن ،تعویض درزگیر پنجره ریلی

یکی از عمده اتفاقاتی که برای پنجره بالکن می افتد خرابی و شکستگی و تیرگی درزگیر های پلاستیکی آن می باشد.عمر درزگیر های پلاستیکی که در شیشه بالکن استفاده می شود حدود دو تا سه سال بستگی به موقعیت جغرافیایی و به اصطلاح  آفتاب خور مکان اجرای این سیستم است.

برای تعویض درزگیر های پلاستیکی پنجره بالکن با درزگیرهای آلمینیومی با دفتر جی سان 983135304585+ تماس بگیرید

بهترین شرکت مجری پرده شیشه ای بالکن

اگر قصد پوشاندن بالکن در فصل زمستان را دارید و تصمیم گرفته اید که از شیشه تاشو  برای پوشش بالکن استفاده کنید،جدای از اینکه به کیفیت یراق و ریل اهمیت میدهید به توان و تجریه نصاب های آن مجموعه نیز اهمیت بدهید.

خدمات پس از فروش پنجره تاشو یکی از ارکانی است که نباید مورد اغفال قرار گیرد.

 

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *